mobilna

Nova mobilna aplikacija 'Rural Dubrovnik Neretva', omogućuje korisnicima jednostavnije snalaženje u ruralnim turističkim prostorima naše županije. U njoj su za sada dvije tematske turističke ceste – 'Peljašac vinsko carstvo' i 'Neretva dolina života', a sadržaj će se nadograđivati novom ponudom.

Aplikacija vodi posjetitelje tematskim turističkim cestama naše županije i omogućuje: pretragu ponude sadržaja ruralnog turizma po imenu, prostoru ili željenoj usluzi, navigaciju od trenutačne pozicije do traženog objekta, kontakt vlasnika direktno e-mailom ili telefonom te posjeta web stranici, čuvanje favorita za lakši pronalazak, rangiranje objekata prema vlastitom iskustvu, pronalazak prirodnih i kulturnih atrakcija u blizini.

Aplikacija se može besplatno preuzeti na Google Play i iOS App Store te putem QR koda, a njezinu je izradu financirala Regionalna razvojna agencija DUNEA kroz svoj projekt.

dnz logodunea logoeuzastavaadriaticipaadriaticroute

Ova web stranica je izrađena uz financijsku pomoć IPA Adriatic programa prekogranične suradnje. Sadržaj web stranice isključiva je odgovornost RRA DUNEA-e i ne može se ni pod kojim okolnostima smatrati stavom programskih tijela IPA jadranske prekogranične suradnje.

Kontakt

info@dunea.hr
+385 20 312 714
+385 20 312 715
Branitelja Dubrovnika  41,
HR-20000 Dubrovnik

Rural Dubrovnik-Neretva

Ruralno područje Dubrovačko neretvanske županije je prekrasna kombinacija mora, rijeka, jezera, netaknute prirode, ali i drugih resursa koje je priroda u suradnji s čovjekom, velikodušno pružila.

Adriatic Route

Projekt ADRIATIC-ROUTE FOR THEMATIC TOURISM je baziran na promicanju alternativnih oblika turizma u jadranskoj regiji uporabom ICT tehnologija (informacijskih i komunikacijskih tehnologija)